Kiyafetbegen.com'dan aldığınız ürünler maksimum 72 saat içerisinde  kargoya verilir ve Türkiye'nin en uzak noktasına(mobil bölgeler hariç) maksimum 3-7 iş günü içerisinde teslim edilir.

İade & Değişim Süreci Kaç Gündür?

Siparişin teslimatından sonraki 14 iş günü içerisindedir.

İade & Değişim Ücretli midir?

İade & Değişim talebiyle kiyafetbegen.com'a gönderdiğiniz ürünlerin tüm kargo masrafları tarafınıza aittir.

Hangi Ürün/Ürünler İade & Değişim Kapsamına Girmez?

Etiketi koparılmış yada hızlı tahrip olan ve faturası olmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo,abiye, bikini gibi ürünler denenmiş ve bozulmuş, kullanılmış olmaları halinde iade edilemez. 

Hangi Ürün/Ürünler İade & Değişim Kapsamına Girer?

Kargoda yada herhangi bir aşamada zarar görmüş kusurlu ürünler, baştan defolu olan ürünler, istenilen renk ve bedende gelmemiş ürünler acil iade kapsamına girmektedir. Gelen ürün beğenilmediği ve kullanılmadığı(etiketi koparılmamış) durumda iade & değişim kapsamına girmektedir.


İade & Değişim Süreci Nasıl Başlatılır?

İade & değişim yapmak istediğiniz ürünlerin info@kiayfetbegen.com adresine e-posta ve müşteri hizmetlerini arayarak bilgi vermeniz gerekmektedir.


İnternet Sitesinden İade & Değişim Talebi Oluşturdum, Şimdi Ne Yapmam Gerekiyor?

Herhangi bir kargo firması ile ürünü tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.

Resmi Firma Adı ve Adresi Nedir?

Company Name: Kıyafet Beğen Tekstil

İade Edilen Ürünün/Ürünlerin Geri Ödemesi Ne Zaman Yapılır?


Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra Kiyafetbegen.com tarafından kredi kartınıza iade işlemi gerçekleştirilir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve kiyafetbegen.com'un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.


Taksitli Alışverişlerde Tutar İadesi Neden Taksitli Yapılır?


Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin, tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi, taksitli olarak kartınıza yapılmaktadır.


Saygılarımızla,

Kiyafetbegen.com